Metod Ayakkabı
Free Web Template

Hakkımızda

Metod Ayakkabı Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti kurulduğu günden bu yana ayakkabı sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip edip "minimum maliyet maksimum fayda” anlayışı ile bilgi birikimlerini yaptığı projelere entegre etmektedir. Fiyat aralıkları ve hizmet kalitesi yönünden belirli standartlar getirilmemiş ayakkabı sektöründe; üstlenmiş olduğu projelerin büyüklüklerine bakmadan hepsine aynı özen ve "kusursuz hizmet prensibi” ile yaklaşmaktadır. Ayakkabı sektöründeki en büyük farkımız; müşteri ve tüketici ile empati kurabilmemizdir.


Misyon

Metod Ayakkabı olarak; sektörün kurumsallaşmasına katkı sunmak adına, yeni uygulamalar için örnek oluşturacak adımlar atmak ve her geçen gün genişleyen ürün yelpazemizle yurt içi ve yurt dışı pazarlarda büyümekte kararlıyız. Müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak esas ilkemiz olmuştur. Ayakkabı denince akla gelen her konuda en iyi hizmeti sunmak ve dünyada bir Türk Markası oluşturmak yolunda durmadan yılmadan çalışmaktayız.

Vizyon

Metod Ayakkabı müşteri memnuniyeti, yeniliğe ve gelişmelere açık, kaliteyi, ekip çalışmasını , sosyal sorumluluğu , profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu, adil paylaşımı, hak ve hukuka saygıyı esas alan bir anlayış ve inançla ayakkabı sektöründe yurt içinde ilk 10 firma içinde olmayı ve yurt dışında da tanınmayı vizyon edinmiştir.

Sosyal Medya

Çalışma Alanlarımız

Firma Bilgileri

Metod Ayakkabı Sanayi Ticaret Ltd. Şti

Merkez Mah. Tuna Sk. No:7/9
Gaziosmanpaşa / İstanbul

Tel / Fax : 0212 614 33 30
Mail: info@metodayakkabi.com